Buhalterinė apskaita

Nuolatinės apskaitos paslaugos UAB ir MB.

Pasirašę apskaitos paslaugų sutartį būsite ramūs – visi mokesčiai paskaičiuoti ir deklaracijos pateiktos laiku, galėsite neribotai konsultuotis mokesčių, apskaitos ar su įmonės valdymu susijusiais klausimais. Turint nuolatinį buhalterį atsiranda didesnės galimybės optimizuoti mokesčius, juk priimti sprendimai turi didelę įtaką mokestinėms pasekmėms.

Vienkartinės apskaitos paslaugos MB

Jei esate labai maža įmonė, neturite samdomų darbuotojų ir nesate PVM mokėtojai, galiu pasiūlyti 1 kartą metuose atlikti: – pilną buhalterinę apskaitą arba- metinių finansinių ataskaitų ir deklaracijų parengimą.

Pilna buhalterinė apskaita reikalauja žymiai daugiau laiko resursų, todėl kaina susidaro kelis kartus didesnė nei mokama vien tik už metinių ataskaitų parengimą. Turėtumėte žinoti, kad MB apskaita turi būti vedama, o už apskaitos organizavimą ir apskaitos registrų išsaugojimą įstatymų nustatyta tvarka atsako MB vadovas. Taigi neužtenka vien tik metinių finansinių ataskaitų ir deklaracijų parengimo, be apskaitos registrų negalėsite likviduoti įmonės, sunkiau bus ją parduoti, perduoti pastoviam buhalteriui, neturėsite kuo pagrįsti finansinėse ataskaitose pateiktų skaičių ir pan.